+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris dui sem, posuere vel tellus vitae, mattis laoreet elit. Vestibulum bibendum nibh odio, nec mattis nisl aliquam sit amet. Praesent justo enim, congue placerat molestie sed, molestie vel nisl. Vivamus risus nulla, ultricies a placerat a, aliquet vitae turpis. In hac habitasse platea dictumst. Aenean pharetra volutpat quam sit amet tempus. Vestibulum nec tincidunt nibh, dictum varius massa.

Specyfika klimatyzacji precyzyjnej i przykłady zastosowania

Specyfika klimatyzacji precyzyjnej i przykłady zastosowania

Nie bez powodu klimatyzacja precyzyjna ma w swojej nazwie słowo odnoszące się do precyzji. Ten rodzaj klimatyzacji pozwala na bardzo dokładne wyznaczenie wymaganej temperatury w pomieszczeniu, a także zapewnienie niezbędnego poziomu wilgotności i zapylenia powietrza. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ze względu na występowanie np. urządzeń elektronicznych, wyjątkowo wrażliwych na zmiany parametrów powietrza konieczne jest stworzenie mikroklimatu o ściśle określonych normach.
Czytaj więcej
Czym są rekuperatory?

Czym są rekuperatory?

Rekuperatory to urządzenia, które z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników i stają się przez to coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na rynku budowlanym. Rekuperator jest centralnym elementem wentylacji mechanicznej, który generuje spore oszczędności. Jego zadaniem jest odzyskiwanie ciepła ze zużytego, wywiewanego z budynku powietrza i przekazywanie je świeżemu, nawiewanemu do wnętrza powietrzu.
Czytaj więcej
Pompa ciepła - alternatywny sposób ogrzewania domu

Pompa ciepła - alternatywny sposób ogrzewania domu

Pompy ciepła to zaawansowane systemy służące do wydajnego ogrzewania pomieszczeń. Używane są również do podgrzewania wody użytkowej, a nawet chłodzenia wnętrza. Te niskotemperaturowe urządzenie grzewcze wykorzystują energię cieplną, której pokłady znajdują się w naturalnych zasobach ziemi, powietrza i wody. Pompy ciepła korzystają w swojej pracy z typowych przemian fizycznych, które zachodzą w urządzeniu.
Czytaj więcej
Istota i korzyści z zastosowania wentylacji mechanicznej w biurach

Istota i korzyści z zastosowania wentylacji mechanicznej w biurach

Sprawnie działająca wentylacja w biurach jest niezbędna do zapewniania odpowiednich warunków pracy. Niestety nadal wiele pomieszczeń biurowych nie jest prawidłowo wentylowana. Częste wietrzenie pomieszczenia za pomocą okien i drzwi w większości przypadków jest nieskuteczne, gdyż istnieje bardzo wiele czynników, które uniemożliwiają regularne wykonywanie tego procesu. Właśnie dlatego w miejscach pracy warto skorzystać z dopasowanej do wymagań biura wentylacji mechanicznej. Poprzez fachowy montaż instalacji wentylacyjnej można stworzyć korzystne warunki do codziennych działań, a pracownicy będą mieli zapewniony stały dostęp do oczyszczonego powietrza o optymalnej temperaturze.
Czytaj więcej
„Z klimatyzacji brzydko pachnie”. Obalamy mity!

„Z klimatyzacji brzydko pachnie”. Obalamy mity!

Chociaż klimatyzacja w domach nie jest już żadną nowością ani szczytem luksusu, wciąż krąży o niej wiele mitów. Jednym z nich jest ten, że instalacja po kilku latach użytkowania wydaje nieprzyjemne zapachy. To oczywiście nieprawda. Specyficzny zapach z instalacji może być tylko sygnałem, że jej właściciel nieco ją zaniedbał. Na szczęście, takiej sytuacji łatwo zapobiec!
Czytaj więcej
Rodzaje klimatyzatorów dla domu

Rodzaje klimatyzatorów dla domu

Klimatyzacja w domu w dzisiejszych czasach powoli staje się standardem. Osoby, które budują swój nowy dom, często są zdziwione, gdy dowiadują się, ile typów klimatyzatorów dostępnych jest na rynku. Jak najprościej podzielić klimatyzatory w grupy i czym różnią się one od siebie? Sprawdźmy!
Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.