+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Klimatyzacja we Wrocławiu – oferta Comex

Oferujemy ekonomiczne, wydajne i niezawodne rozwiązania dla biur, dużych obiektów przemysłowych, a także budynków mieszkalnych. Działamy na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

W szerokiej ofercie Comex znajduje się klimatyzacja do domu i firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb, a także możliwości danej nieruchomości. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz obowiązujące normy techniczne.

Montujemy instalacje wszędzie tam, gdzie pracują ludzie, a ruch powietrza został zaburzony. Urządzenia dostosowujemy do specyfiki określonej branży oraz pomieszczeń, które wymagają zachowania optymalnych parametrów temperatury – muzea, serwerownie, archiwa, centra handlowe. Oferujemy również profesjonalny i kompleksowy serwis klimatyzacji.

Uzupełnieniem oferty firmy Comex są wydajne i nowoczesne pompy ciepła, które najczęściej montujemy w domach. Urządzenie odpowiada za ogrzewanie pomieszczeń oraz zapewnia ciepłą wodę użytkową.

Oferujemy ekonomiczne klimatyzacje we Wrocławiu zarówno dla biur i dużych obiektów przemysłowych, jak i klimatyzację dla domów mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta klimatyzacji - Wrocław

Dostarczamy klimatyzację dla różnych obiektów. Dbamy o to, aby każdy projekt był spersonalizowany pod kątem oczekiwań użytkowników i możliwości nieruchomości.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.