+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Klimatyzacja, Serwis Klimatyzacji Wrocław

Oferujemy ekonomiczne, wydajne i niezawodne rozwiązania dla biur, dużych obiektów przemysłowych, a także budynków mieszkalnych. Działamy na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

W szerokiej ofercie Comex znajduje się klimatyzacja do domu i firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb, a także możliwości danej nieruchomości. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz obowiązujące normy techniczne.

Montujemy instalacje wszędzie tam, gdzie pracują ludzie, a ruch powietrza został zaburzony. Urządzenia dostosowujemy do specyfiki określonej branży oraz pomieszczeń, które wymagają zachowania optymalnych parametrów temperatury – muzea, serwerownie, archiwa, centra handlowe. Oferujemy również profesjonalny i kompleksowy serwis klimatyzacji.

Uzupełnieniem oferty firmy Comex są wydajne i nowoczesne pompy ciepła, które najczęściej montujemy w domach. Urządzenie odpowiada za ogrzewanie pomieszczeń oraz zapewnia ciepłą wodę użytkową.

Oferujemy ekonomiczne klimatyzacje we Wrocławiu zarówno dla biur i dużych obiektów przemysłowych, jak i klimatyzację dla domów mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta klimatyzacji Wrocław

Dostarczamy klimatyzację dla różnych obiektów. Dbamy o to, aby każdy projekt był spersonalizowany pod kątem oczekiwań użytkowników i możliwości nieruchomości.

Klimatyzacja Wrocław - komfortowe, bezobsługowe działanie

Co bardzo ważne, prawidłowo zainstalowana i zamontowana klimatyzacja (Wrocław) jest praktycznie bezobsługowa. Oznacza to więc, że klient nie musi martwić się jej poprawnym działaniem.

Istnieje jednak jedna kwestia, o jakiej należy pamiętać. Chodzi konkretnie o regularny serwis oraz czyszczenie klimatyzacji, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Aby podołać temu zadaniu, warto zatrudnić do tego profesjonalistów znających się na rzeczy. Nasza firma, oprócz standardowego montażu klimatyzacji oferuje również jej serwis, co znacznie przedłuży jej żywotność.

Klimatyzacja Wrocław — dlaczego serwis jest tak ważny?

Podczas schłodzenia powietrza w klimatyzatorze dochodzi do wykroplenia wilgoci. Wilgoć to doskonałe środowisko do rozwoju bakterii oraz innych szkodliwych mikroorganizmów które wraz z powietrzem mogą być nawiewane do pomieszczenia. Aby temu zapobiec, warto zlecić serwis klimatyzacji (Wrocław), w ramach którego nasi pracownicy dokonają dokładnego czyszczenia całego systemu oraz sprawdzą drożność instalacji odpływu skroplin

Serwis pozwoli wyczyścić całość, a jednocześnie pozbyć się niebezpiecznych drobnoustrojów.

Ponadto klimatyzator zapchany zanieczyszczeniami pracuje głośniej oraz pobiera więcej energii. Może także dojść do niedrożności instalacji odpływu skroplin. To stanowi znaczne utrudnienie zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.

Serwis klimatyzacji Wrocław — na czym polega?

Wykonywany przez naszych specjalistów serwis klimatyzacji (Wrocław) to przede wszystkim dokładny przegląd wszelkich elementów składających się na całość instalacji. Wykwalifikowany pracownik dokładnie sprawdza obudowy urządzeń, a także elementy elektryczne, w tym przede wszystkim połączeń elektrycznych. Ponadto kontroluje szczelność układu chłodzącego oraz, w razie potrzeby, nabija system czynnikiem chłodzącym. Jest to niezwykle ważne, aby klimatyzacja mogła działać skutecznie i przynosić ulgę w ciepłe oraz upalne dni.

Serwis klimatyzacji (Wrocław) to również dokładny przegląd układu odpowiedzialnego za odprowadzanie skroplin. Nie można zapomnieć również o czyszczeniu filtrów. Dzięki temu nasi klienci mogą zyskać pewność, że do powietrza w budynku nie przedostaną się żadne bakterie oraz zarodniki grzybów.

W razie wykrycia jakiejkolwiek usterki nasz wykwalifikowany pracownik przy użyciu specjalistycznych narzędzi dokona wszelkich niezbędnych napraw. Dzięki temu klimatyzacja (Wrocław) odzyska dawną sprawność.

Klimatyzacja Wrocław — czyszczenie klimatyzacji

Jedną z najważniejszych czynności wykonywanych przez naszych serwisantów jest czyszczenie klimatyzacji. Czynność ta składa się z kilku etapów. Polega na dokładnym wyczyszczeniu zarówno obudowy klimatyzatora, lameli wlotu powietrza, jak i wnętrza urządzenia.

Skraplacze to elementy, które znajdują się na zewnątrz budynku. Największym zagrożeniem są dla nich osadzające się na lamelach zanieczyszczenia, które hamują przepływ powietrza i tworzą niepożądaną izolację cieplną. Nasz pracownik przeprowadzi czyszczenie tego istotnego elementu. Dzięki temu wymiana powietrza stanie się dużo bardziej skuteczna, podobnie jak wydajność chłodnicza samego skraplacza.

Serwis klimatyzacji Wrocław - staranne odgrzybianie

Ponadto klimatyzacja (Wrocław) zostaje również dokładnie odgrzybiona, a nasi pracownicy wyczyszczą wszystkie filtry. Skraplacze, czyli jedne z najważniejszych elementów, poddawane są dokładnemu myciu i czyszczeniu. Natomiast elementy znajdujące się wewnątrz przechodzą dezynfekcję.

Odgrzybianie to jeden z najważniejszych etapów, z jakich składa się oferowany przez nas serwis klimatyzacji (Wrocław). W naszej firmie proces ten przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych środków dezynfekujących.

Serwis klimatyzacji, Wrocław — profesjonalne wsparcie

Nasza firma od lat zajmuje się czyszczeniem oraz serwisem klimatyzacji. Dzięki temu pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, które chętnie wykorzystują, aby pomóc w skutecznym serwisie. Zależy nam bowiem na pełnej satysfakcji klientów oraz na tym, aby mogli cieszyć się czystym powietrzem, a także komfortem cieplnym.

Realizowany przez nas serwis klimatyzacji (Wrocław) to oferta skierowana zarówno do właścicieli prywatnych mieszkań, zakładów przemysłowych, jak i wszelkich miejsc, w których konieczne jest zadbanie o czyste powietrze. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości, nowoczesne narzędzia, co sprawia, że serwis przebiega sprawnie i jest niezwykle skuteczny.

Ponadto na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki techniczne oraz pojawianie się nowych modeli klimatyzatorów na rynku. Dzięki temu doskonale wiemy, jak skutecznie serwisować oraz czyścić najpopularniejsze urządzenia.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.