+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Serwis klimatyzacji oraz serwis wentylacji we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. To uzupełnienie naszej oferty sprzedaży i montażu klimatyzacji oraz wentylacji. Naprawy realizujemy w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej z gwarantowanym czasem reakcji serwisu.

Przeglądy serwisowe

Aby klimatyzacja działała skutecznie i bez problemów, nawet podczas największych upałów, trzeba o nią dbać i wykonywać przeglądy techniczne. Nasz serwis klimatyzacji przypomina klientom, że urządzenia do chłodzenia i ogrzewania nie są bezobsługowe. Wymagają systematycznego serwisowania, a także modernizacji. Przegląd najlepiej wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku urządzeń pracujących w cyklu całorocznym, cztery razy w roku.

Wykonywanie serwisu klimatyzacji i wentylacji:

  • pozwala znacznie ograniczyć ryzyko ich awarii,
  • przedłuża żywotność systemów klimatyzacji i wentylacji,
  • zapewnia inwestorom gwarancję bezzwłocznej reakcji serwisu w razie wystąpienia awarii.

Profesjonalna obsługa klimatyzatorów

Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory jak najdłużej zachowały należytą sprawność techniczną. W ramach serwisu klimatyzacji podejmujemy się:

  • czyszczenia filtrów parownika oraz skraplacza,
  • odgrzybiania klimatyzacji,
  • analizy podstawowych parametrów pracy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, takich jak ciśnienie czynnika chłodniczego, temperatura parowania, temperatura skraplania, pobór prądu.

W serwisie klimatyzacji sprawdzamy również układ odprowadzania skroplin oraz poprawność działania automatyki. Oprócz tego przeprowadzamy kontrolę szczelności klimatyzacji i układów chłodniczych. Wykonujemy wiele czynności, które pozwolą zapobiec usterkom systemu klimatyzacji.

 

serwis klimatyzacji - Comex
 
naprawa klimatyzacji

Serwis klimatyzacji na wysokim poziomie

Uzyskaliśmy autoryzacje kluczowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych, a wszyscy nasi fachowcy przeszli stosowne szkolenia zakończone uzyskaniem certyfikatów z obsługi urządzeń chłodniczych.

Nie tylko nasi pracownicy zajmujący się serwisem klimatyzacji mają stosowne certyfikaty imienne. Jako firma zajmująca się obsługą urządzeń klimatyzacyjnych zawierających substancję zubażające warstwę ozonową, uzyskaliśmy certyfikat f-gazowy.

Dbamy o to, aby specjaliści z zakresu modernizacji i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji stale podnosili swoje kwalifikacje. W codziennej pracy wdrażają oni nowe rozwiązania oraz technologie pojawiające się na rynku klimatyzacyjnym i wentylacyjnym. W związku z tym nasi pracownicy na bieżąco uczestniczą w różnych szkoleniach produktowych związanych z serwisem klimatyzacji, systemów VRF, central wentylacyjnych, jak również zaawansowanych systemów sterownia tymi urządzeniami.

Profesjonalna modernizacja wentylacji i klimatyzacji

Nasi serwisanci są wyposażeni w sprzęt najwyższej jakości. Mają długoletnie doświadczenie zarówno w zakresie montażu klimatyzacji, jak i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Są to osoby od wielu lat związane z naszą firmą.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez naszą firmę w ramach serwisu klimatyzacji były wykonywane szybko, solidnie, a naszym klientom gwarantowały oczekiwane rezultaty.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem klimatyzacjiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.