+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Serwis klimatyzacji oraz serwis wentylacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wysokiej jakości systemy klimatyzacji i wentylacji, które są przystosowane do wieloletniej eksploatacji. Wszystkie z oferowanych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych są objęte gwarancją producenta. Oprócz usług sprzedaży i montażu klimatyzacji[bez linkowania] oraz wentylacji prowadzimy również stałą obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną z gwarantowanym czasem reakcji serwisu.

Przeglądy serwisowe

Aby klimatyzacja działała skutecznie i bez problemów, nawet podczas największych upałów, trzeba o nią zadbać i wykonywać przeglądy serwisowe. Klimatyzator nie jest bowiem urządzeniem bezobsługowym i wymaga systematycznego serwisowania. Przegląd najlepiej wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku urządzeń pracujących w cyklu całorocznym, cztery razy w roku.

Wykonywanie serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych pozwala znacznie ograniczyć ryzyko ich awarii, przedłuża żywotność systemów klimatyzacji i wentylacji oraz zapewnia inwestorom gwarancję bezzwłocznej reakcji serwisu w razie wystąpienia awarii.

Profesjonalne usługi

Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas urządzenia jak najdłużej zachować w należytej sprawności technicznej. W ramach serwisu klimatyzacji podejmujemy się czyszczenia filtrów parownika oraz skraplacza, odgrzybiania klimatyzacji oraz analizujemy podstawowe parametry pracy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, takie jak ciśnienie czynnika chłodniczego, temperatura parowania, temperatura skraplania, pobór prądu. Sprawdzamy również układ odprowadzania skroplin oraz poprawność działania automatyki. Oprócz tego przeprowadzamy kontrolę szczelności klimatyzacji i układów chłodniczych. Wykonujemy wiele czynności, które pozwolą zapobiec usterkom systemu klimatyzacji.

 

serwis klimatyzacji - Comex
 
naprawa klimatyzacji

Serwis klimatyzacji na wysokim poziomie

Posiadamy autoryzacje kluczowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych, a wszyscy nasi serwisanci przeszli stosowne szkolenia i posiadają certyfikaty uprawniające do obsługi urządzeń chłodniczych.

Nie tylko nasi pracownicy, zajmujący się obsługą urządzeń klimatyzacyjnych, zawierających substancję zubażające warstwę ozonową, posiadają stosowne certyfikaty imienne, ale również jako firma posiadamy certyfikat f-gazowy.

Dbamy o to, aby specjaliści od serwisu i modernizacji wentylacji oraz klimatyzacji stale podnosili swoje kwalifikacje i wdrażali się w nowe rozwiązania i technologie pojawiające się na rynku klimatyzacyjnym i wentylacyjnym. W związku z tym nasi pracownicy na bieżąco uczestniczą w różnych szkoleniach produktowych związanych z obsługą serwisową klimatyzatorów, systemów VRF, central wentylacyjnych, jak również zaawansowanych systemów sterownia tymi urządzeniami.

Profesjonalna modernizacja wentylacji i klimatyzacji

Nasi serwisanci są wyposażeni w sprzęt najwyższej jakości. Posiadają długoletnie doświadczenie zarówno w zakresie montażu klimatyzacji, jak i usług serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Są to osoby od wielu lat związane z naszą firmą.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby usługi serwisowe świadczone przez naszą firmę były wykonywane szybko, solidnie, a naszym klientom gwarantowały oczekiwane rezultaty.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.