+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Jaką klimatyzację do domu i mieszkania wybrać?

Dlaczego warto posiadać klimatyzację w domu? 

Klimatyzacja w domu to zapewne marzenie wielu z nas. Jej główną zaletą jest oczywiście możliwość regulacji temperatury wewnątrz pomieszczeń. W czasie, gdy na zewnątrz panują 30-stopniowe upały, w domu można cieszyć się bardzo komfortowymi warunkami umożliwiającymi wygodne funkcjonowanie w ciągu dnia.

Ważną informacją jest również fakt, że klimatyzatory podnoszą jakość powietrza w budynku. Dzięki zastosowanym filtrom, urządzenia oczyszczają powietrze z pyłków. Przekłada się to na rosnący komfort, zwłaszcza dla osób zmagających się z alergiami. 

Bogate zastosowanie 

Klimatyzatory w mieszkaniach lub domach nie tylko mogą służyć do schładzania pomieszczeń, ale również dobrze sprawdzają się do ogrzewania powietrza w tych pomieszczeniach. Praktycznie wszystkie dostępne modele systemów klimatyzacji posiadają funkcję ogrzewania. Jest to dodatkową zaletą tych urządzeń, szczególnie w okresach przejściowych, kiedy dni są jeszcze stosunkowo ciepłe, natomiast wieczory bywają chłodne. W tym okresie zdecydowanie korzystniej, pod kątem energetycznym, jest dogrzać pomieszczenie klimatyzatorem niż włączać inne ogrzewanie. Poza tym ogrzewanie powietrzne ma mniejszą bezwładność, a więc szybciej pozwoli nam odczuć, że w mieszkaniu jest ciepło. 

Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji 

Duże doświadczenie naszych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom Klientów.W czasie przeprowadzanych przez nas prac montażowych korzystamy z nowoczesnych sprzętów i narzędzi, dzięki czemu wykonywana realizacja jest prowadzona w bardzo sprawny i profesjonalny sposób. Oprócz tego oferujemy również prace serwisowe. Wykonywane czynności serwisowe pozwalają ograniczyć ryzyko poważniejszych usterek, a dodatkowo mogą przedłużyć żywotność zastosowanych systemów. Zajmujemy się przede wszystkim czyszczeniem filtrów, odgrzybianiem klimatyzacji, a także analizą podstawowych parametrów pracy urządzeń. Wszystko po to, by sprzęty mogły być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.