+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Wentylacja obiektów handlowych i przemysłowych

Wentylacja dużych obiektów handlowych i przemysłowych wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań. Ich wybór powinien wynikać z przeznaczenia obiektów oraz procesów technologicznych, jakie mogą w nich występować.

Nasz zespół inżynierów i wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji wentylacyjnych w tego typu obiektach. Pozwala to nam na zapewnienie najwyższego poziomu usług i kompleksowej obsługi, począwszy od doboru wentylacji, poprzez projektowanie i realizację układów wentylacyjnych, a na serwisie wentylacji kończąc. Zachęcamy do współpracy z firmą Comex — pracujemy na terenie Wrocławia i w okolicach.

Montaż instalacji wentylacyjnych

Z uwagi na indywidualny charakter obiektów przemysłowych i handlowych oraz związaną z tym różnorodność potrzeb i funkcji, jakie będą pełniły, kluczowy jest wybór odpowiedniego rozwiązania. Zanim zajmiemy się montażem instalacji wentylacyjnych, doradzimy Państwu wybór najlepszych systemów oraz wykonamy spersonalizowany projekt. Uwzględnimy w nim panel do regulowania parametrów temperatury, wilgotności, a także podciśnienia, które będą obowiązywały w Państwa obiektach przemysłowych. Zapewnimy wentylację zarówno dla hal przemysłowych, jak i specjalistycznych pomieszczeń o wysokich wymaganiach technicznych i technologicznych.

Montaż wentylacji wymaga od nas uwzględnienia Państwa oczekiwań. Wiemy, że obecnie pożądane jest ograniczanie kosztów związanych z nadzorowaniem procesów technologicznych. Zatem na Państwa życzenie przygotujemy również odpowiedni system kontroli. Dzięki nowoczesnym technologiom do minimum zredukujemy konieczność stałej kontroli stacjonarnej, a umożliwiamy zdalną obsługę procesów związanych z wentylacją i klimatyzacją. Zapraszamy do współpracy, jeżeli szukają Państwo rozwiązań wygodnych i ekonomicznych.

Zajmujemy się nie tylko montażem instalacji wentylacyjnych, ale też realizujemy układy kogeneracji trójgeneracji w istotny sposób ograniczające zużycie energii.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.