+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Szanując Państwa prywatność oraz w związku z powyższym rozporządzeniem, poniżej zamieszczamy podstawowe informacje na ten temat.

Cel przetwarzania Państwa danych osobowych.

  • dopasowanie konkretnej oferty handlowej i przekazywanie informacji handlowej najbliższej Państwa preferencjom.
  • sprzedaży produktów lub usług będących w ofercie handlowej Administratora, w szczególności pod adresem www.klimatyzacja-comex.pl, w tym realizacji Państwa zamówień, dostawy produktów lub usług, rozliczeń finansowo księgowych, świadczenia usług gwarancyjnych.
  • świadczenia usług sprzedażowych, w tym rozpatrywania Państwa zapytań, prowadzenia korespondencji.

Informacja dla osób, których dane osobowe pozyskano ze źródeł publicznie dostępnych: kategorie pozyskanych danych osobowych obejmują: imię, nazwisko, adres prowadzenia działalności gospodarczej, adres do doręczeń, numer NIP, numer REGON, numer PESEL, pełna nazwa firmy, adres poczty elektronicznej, telefon kontaktowy.

Zgoda na przekazanie informacji handlowych.

  • Wyrażając zgodę na przekazanie informacji handlowej, zyskujesz pewność, że zostaną Ci przedstawione dokładnie takie informacje, o jakie pytasz, zostaniesz poinformowany o cenie produktów lub usług oraz wszelkich informacji dotyczących oferty. Ta zgoda będzie wymagana do realizacji całego procesu sprzedażowego w sytuacji kiedy zdecydujesz się na zakup produktów i jego dalszą obsługę posprzedażową oraz realizacje wymaganych dokumentów finansowo – księgowych.

Administrator Państwa danych.

Administratorem Danych Osobowych (dalej Administratorem) jest COMEX Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Granicznej 32 (KRS 0000411165, NIP 8943037995). Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora:

  • w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy sprzedaży lub usługi (w tym serwisu) będących w ofercie handlowej Administratora oraz w celu realizacji takiej umowy,
  • na podstawie zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na Pana/Pani adres email lub podany numer telefonu oraz na potrzeby przetwarzania tych danych w celach realizacji umowy sprzedaży lub usługi (w tym serwisu) będących w ofercie handlowej Administratora.

Okres przetwarzania i przechowywania Państwa danych.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy, oraz po zakończeniu trwania umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, a w przypadku sprzedaży i marketingu bezpośredniego do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.

Państwa prawo w stosunku do swoich danych?

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody – w dowolnym momencie. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do GIODO/UODO.

Można to zrobić poprzez wysłanie maila bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komu możemy przekazać Państwa dane ?

Państwa dane mogą być przekazane zaufanym partnerom Administratora działającym na jego zlecenie na podstawie odrębnej umowy lub oświadczenia tj:

  • podmiotom świadczącym usługi księgowe, rachunkowe, prawne, doradcze oraz windykacyjne;
  • podmiotom świadczącym usługi kupna, dostawy i sprzedaży produktów i usług, w tym usług płatniczych;
  • podmiotom świadczącym usługi związane ze wsparciem informatycznym, programistycznym;
  • operatorom pocztowym i firmom kurierskim w zakresie niezbędnym do świadczenia przez te podmioty usług na rzecz Administratora;

Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany lub ręcznie, w tym również w formie profilowania. Profilowanie będzie polegało na ewentualnym zaproponowaniu Państwu produktów lub usług najlepiej dospawanych, jednakże decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane.

Administrator danych:

COMEX PTWK Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Graniczna 32, 54-530 Wrocław

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.