+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja precyzyjna to jedna z części naszej oferty. Znajduje ona zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, w których panuje wysoki reżim dotyczący temperatury, wilgotności i zapylenia powietrza. W pomieszczeniach tego typu bardzo ważna jest również niezawodność układów klimatyzacyjnych, ponieważ w momencie ich awarii może dojść do błędnej pracy urządzeń lub nawet do ich uszkodzenia.

Wieloletnia praktyka

Od wielu lat kompleksowo wyposażamy i, co najważniejsze, obejmujemy stałą opieką serwisową pomieszczenia techniczne, w których wymagane są niezmienne parametry powietrza. Wśród naszych klientów, oczekujących szczególnej troski o swoje systemy informatyczne i zgromadzone w nich dane, są banki, instytucje finansowe, światowe koncerny oraz te firmy, które zajmują się gromadzeniem i przetwarzaniem danych na rzecz innych podmiotów.

Najlepszym rozwiązaniem w zakresie montażu klimatyzacji do pomieszczeń technicznych jest stosowanie redundantnych układów gwarantujących utrzymanie parametrów powietrza nawet w przypadku awarii jednego z urządzeń klimatyzacyjnych lub szaf klimatyzacji precyzyjnej.

Narzędzia stałej kontroli

W celu zapewnienia stałej kontroli nad pomieszczeniami objętymi systemem klimatyzacji precyzyjnej oferujemy systemy monitoringu, które umożliwiają obserwacje i sterowanie parametrami pracy układu. Utrzymanie stałych parametrów powietrza jest kluczowe w zapewnieniu wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzeń w takich pomieszczeniach, jak serwerownie, UPS i inne. Właściwe dobranie klimatyzacji precyzyjnej zapewnia wysoką efektywność i w rezultacie przyczynia się do ograniczenia kosztów.

Pragniemy podkreślić, że instalacje zawsze dopasowujemy do indywidualnych wymogów użytkownika. Zapewniamy odpowiednie parametry niezależnie od warunków zewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Państwu wybór optymalnego rozwiązania, które zapewni wysoką efektywność oraz ograniczy koszty. Zajmiemy się zaprojektowaniem klimatyzacji precyzyjnej, dokonamy instalacji oraz zapewnimy profesjonalną obsługę serwisu klimatyzacji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.