+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Wentylacja w biurze

Prawidłowo dobrana wentylacja w biurze jest niezbędna do tego, by zachować odpowiednie warunki pracy. Realizowane przez naszą firmę układy wentylacji pomieszczeń biurowych, konferencyjnych, hotelowych itp. mają za zadanie zapewnić stosowną krotność wymian powietrza dla danego typu pomieszczeń przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej ilości świeżego powietrza dla osób w nich przebywających. Wykonujemy również prace związane z kompleksową realizacją wszystkich instalacji sanitarnych występujących w ramach inwestycji, nie tylko samej wentylacji.

Istota wentylacji w biurze

Niektórzy twierdzą, że częste wietrzenie pomieszczenia przez otwieranie okien i drzwi, jest wystarczające do zapewnienia dopływu świeżego powietrza. To nieprawda, ponieważ wietrzenie pomieszczeń za pomocą otworów nigdy nie będzie czynnością regularną, a poza tym zbyt niska temperatura na zewnątrz może ten proces skutecznie uniemożliwiać. Właśnie dlatego tak ważne jest skorzystanie z dopasowanej do wymagań konkretnego biura wentylacji mechanicznej. Oferowane urządzenia wentylacyjne stanowią pewnego rodzaju filtr między dwoma rodzajami powietrza – tym wewnątrz biura, a tym na zewnątrz. To one sprawiają, że powietrze, wpływające do budynku, jest oczyszczone i ma odpowiednią temperaturze.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą montażu wentylacji dla handlu i przemysłu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.