+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Graniczna 32
54-530 Wrocław


Serwis klimatyzacji oraz serwis wentylacji we Wrocławiu

Prowadzimy serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. Naprawy realizujemy w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej z pewnym czasem reakcji serwisu. Zapraszamy!

Przeglądy serwisowe

Żeby klimatyzacja działała skutecznie, trzeba o nią dbać i wykonywać regularne przeglądy techniczne. Urządzenia do chłodzenia i ogrzewania nie są bezobsługowe. Wymagają systematycznego serwisowania, a także modernizacji. Przegląd najlepiej wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku urządzeń pracujących w cyklu całorocznym, cztery razy w roku.

Wykonywanie serwisu klimatyzacji i wentylacji:

  • pozwala znacznie ograniczyć ryzyko ich awarii,
  • przedłuża żywotność systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • zapewnia inwestorom bezzwłoczną reakcję serwisu w razie wystąpienia awarii.

Profesjonalna obsługa

Dbamy o to, aby wszystkie oferowane urządzenia jak najdłużej zachowały należytą sprawność techniczną. W ramach serwisu klimatyzacji podejmujemy się:

  • czyszczenia filtrów parownika oraz skraplacza,
  • odgrzybiania klimatyzacji,
  • analizy podstawowych parametrów pracy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, takich jak ciśnienie czynnika chłodniczego, temperatura parowania, temperatura skraplania, pobór prądu.

Przy serwisie klimatyzacji sprawdzamy również układ odprowadzania skroplin oraz poprawność działania automatyki. Oprócz tego kontrolujemy szczelność urządzeń i układów chłodniczych. Zabezpieczamy system klimatyzacji przed usterkami.

 

serwis klimatyzacji - Comex
 
naprawa klimatyzacji

Serwis klimatyzacji na wysokim poziomie

Uzyskaliśmy autoryzacje kluczowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Natomiast nasi fachowcy przeszli szkolenia zakończone certyfikatem z obsługi urządzeń chłodniczych. Jednocześnie jako firma, zajmująca się obsługą urządzeń klimatyzacyjnych zawierających substancję zubażające warstwę ozonową, uzyskaliśmy certyfikat f-gazowy.

Dbamy o to, aby specjaliści z zakresu modernizacji i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji stale podnosili swoje kwalifikacje. W codziennej pracy wdrażają oni nowe rozwiązania oraz technologie pojawiające się na rynku klimatyzacyjnym i wentylacyjnym. W związku z tym pracownicy na bieżąco uczestniczą w różnych szkoleniach produktowych związanych z serwisem:

  • klimatyzacji,
  • systemów VRF,
  • central wentylacyjnych,
  • zaawansowanych systemów sterownia tymi urządzeniami.

Profesjonalna modernizacja wentylacji i klimatyzacji

Serwisanci są wyposażeni w nowoczesny sprzęt oraz mają długoletnie doświadczenie w serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Świadczymy szybki, solidny i skuteczny serwis klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.