+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Wentylacja obiektów handlowych i przemysłowych

Wentylacja dużych obiektów handlowych i przemysłowych wymaga indywidualnych rozwiązań wynikających z przeznaczenia obiektów oraz procesów technologicznych jakie mogą w nich występować.

Nasz zespół inżynierów i wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu obiektów pozwala nam na zapewnienie najwyższego poziomu obsługi. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od doboru, poprzez projektowanie i realizację układów, a na nadzorze serwisowym kończąc.

Z uwagi na indywidualny charakter obiektów przemysłowy i handlowych i związaną z tym różnorodność potrzeb i funkcji jakie będą one pełniły, wybór odpowiedniego rozwiązania dla tego typu obiektu jest sprawą priorytetową.

W związku z coraz popularniejszym ograniczaniem kosztów nadzoru procesów technologicznych, na Państwa życzenie przygotowujemy również odpowiedni system automatyki i nadzoru tak, aby zredukować do minimum konieczność ingerencji przez Państwa służby i umożliwić nawet zdalną obsługę procesów związanych z wentylacją i klimatyzacją.

Realizujemy również układy kogeneracji trójgeneracji w istotny sposób ograniczające zużycie energii.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.