+48 71 354 40 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław


Klimatyzacja precyzyjna

Od wielu lat kompleksowo wyposażamy i, co najważniejsze, obejmujemy stałą opieką serwisową pomieszczenia techniczne, w których wymagane są niezmienne parametry powietrza.

Wśród naszych klientów oczekujących szczególnej troski o swoje systemy informatyczne i zgromadzone w nich dane są banki, instytucje finansowe, światowe koncerny oraz firmy zajmujące się gromadzeniem i przetwarzaniem danych na rzecz innych podmiotów.

Klimatyzacja precyzyjna znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, w których panuje wysoki reżim dotyczący temperatury, wilgotności i zapylenia powietrza.

W pomieszczeniach tego typu ważna jest również niezawodność układów klimatyzacyjnych, ponieważ w momencie ich awarii może dojść do błędnej pracy urządzeń lub nawet do ich uszkodzenia.

Najlepszym rozwiązaniem klimatyzacji do pomieszczeń technicznych jest stosowanie redundantnych układów gwarantujących utrzymanie parametrów powietrza nawet w przypadku awarii jednego z urządzeń klimatyzacyjnych lub szaf klimatyzacji precyzyjnej.

W celu zapewnienia stałej kontroli nad pomieszczeniami objętymi systemem klimatyzacji precyzyjnej oferujemy systemy monitoringu, umożliwiające obserwacje i sterowanie parametrami pracy układu. Utrzymanie stałych parametrów powietrza jest kluczowe w zapewnieniu wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzeń w takich pomieszczeniach, jak serwerownie, UPS i inne. Właściwe dobranie klimatyzacji precyzyjnej zapewnia wysoką efektywność i w rezultacie przyczynia się do ograniczenia kosztów.

Instalacje zawsze dopasowujemy do indywidualnych wymogów użytkownika. Zapewniamy odpowiednie parametry niezależnie od warunków zewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Państwu wybór optymalnego rozwiązania, które zapewni wysoką efektywność oraz ograniczy koszty, zaprojektujemy klimatyzację precyzyjną, dokonamy instalacji oraz zapewnimy profesjonalną obsługę serwisową klimatyzacji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.